SZOROWARKI s.c.

00-001 Warszawa, Świętokrzyska 32/33

502 123... 833więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Opis działalności

Od blisko 10-ciu lat zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych profesjonalnych maszyn czyszczących, odkurzaczy przemysłowych i myjek wysokociśnieniowych, a także ich serwisem i wynajmem.

Zapewniam o wysokiej jakości naszych działań oraz ekspresowych terminach realizacji, a bliskie sąsiedztwo również ułatwi współpracę.

Przy zakupie nowych maszyn szczególnie polecamy firmę Gansow.

Koszt wypożyczenia maszyny

 • 83,00 PLN netto za 1 dzień (maszyna samojezdna np. Comac C85 , Trpila65 , Flexy85 czy Ultra85b),

 • 48,00 PLN netto za 1 dzień (maszyna prowadzona np. Taski 1250b , Simpla45),

 • orientacyjna wartość do negocjacji.

  Udzielane są rabaty przy długoterminowym wypożyczeniu maszyn.
  Rabat NAWET DO - 45% przy podpisaniu umowy długoterminowej.

  Transport wypożyczanej maszyny do punktu- 1,90 PLN / km netto.

 

Indywidualnie i szczegółowo omawiamy procedurę i koszty każdej naprawy/wypożyczenia dla pełnej klarowności i uniknięcia niedomówień. Każda wizyta podsumowana jest Raportem Wezwania, wypełnionym wspólnie z Waszym Przedstawicielem, w celu zgodności dla zaistniałej sytuacji, co stanowi podstawę do rozliczenia usługi i wystawienia FV.

Zaznaczam, że ceny wypożyczenia maszyn są uzależnione od ich parametrów i intensywności pracy, więc zachęcam do kontaktu i ustalenia indywidualnie kosztów.

Maszyny dostarczamy własnym przystosowanym do tego autem, jak również możliwy jest indywidualny odbiór maszyn z naszego punktu w Otwocku.

Istnieje możliwość zakupu sprzętu używanego, który technicznie nie dobiega od nowego - poza ceną i niekiedy wyglądem zewnętrznym.

Model CT-45 B50 czy samojezdny CT-160BT85  idealnie spełni swoją funkcję na Państwa obiekcie - karta katalogowa w załączeniu.

W celu precyzyjnego dopasowania urządzeń dla Państwa, prosimy o wstępne określenie podstawowych kryteriów (rodzaj posadzki , powierzchnia , wymogi częstotliwości, cykli operacji oraz nieprzerwanego czasu pracy).

Stan techniczny bez zastrzeżeń - wszystkie elementy odpowiedzialne za pracę i jej efekt wymienione na nowe - gotowe do długotrwałej pracy.

Przy ich sprzedaży dajemy gwarancję dla maszyn 6 m-cy (dla nowych akumulatorów - gwarancja producenta -12 m-cy - gwarantowane standard~720cykli ładowania ; monobloki~`1500cykli ładowania -dane producenta).

AKTUALNA PROPOZYCJA MASZYN: 

http://mmmultiserwis.pl/?id=97&lang=1

Oferujemy pomoc w finansowaniu m.in. nowych i używanych maszyn i urządzeń.

Swoim klientom proponujemy finansowanie już od 10% opłaty wstępnej, przy minimalnym okresie prowadzenia działalności 6 miesięcy.

Dostępny jest zarówno leasing finansowy, jak i operacyjny. Okres finansowania kształtuje się w przedziale: 

- leasing finansowy: 6-60 m-cy,

- leasing operacyjny: 24-60 m-cy.

Usługi serwisu

Propozycja dotyczy naszej obsługi, niemalże każdej maszyny.

Po zgłoszeniu awarii jesteśmy gotowi w ciągu 24 h dotrzeć pod wskazany adres i usunąć usterkę, nasze bliskie sąsiedztwo pozwoli na szybką reakcję.

W trudnych przypadkach, uniemożliwiających natychmiastowe usprawnienie maszyny, proponujemy wypożyczenie naszego zamiennika na czas naprawy Waszej uszkodzonej. Zapewniamy transport w/w do naszych punktów serwisowych (1-Otwock; 2-Dziecinów) i tam wykonujemy niezbędne i ustalone czynności.

Na czas (możliwie krótki) naprawy oferujemy możliwość wypożyczenia profesjonalnych maszyn z naszego parku technicznego (maszyny COMAC ; HAKO ; TASKI ; FIMAP ; CLEANFIX ; GANSOW itp.).

Dla zainteresowanych posiadamy bogatą ofertę nowych profesjonalnych maszyn sprzątających marki Gansow , których jesteśmy przedstawicielem handlowym i serwisowym na terenie kraju - tu dla Państwa jesteśmy gotowi przedłożyć preferencyjne warunki zakupu w/w.

Firma MMmultiserwis to przede wszystkim 10-letnie doświadczenie w serwisie i naprawie profesjonalnych maszyn czyszczących wszystkich marek.

W przypadku prostej naprawy Serwisanci rozwiążą problem na miejscu.

 • Robocza godzina Serwisanta w Państwa punkcie - 65,00 PLN netto.

 • Dojazd na wezwanie do punktu - 1 zł/km.

Przyjmując zgłoszenie, przeprowadzimy szczegółowy wywiad dotyczący maszyny oraz usterki, jej okoliczności i prawdopodobnych awarii w celu przygotowania podręcznego zaplecza na aucie serwisowym w celu skutecznego i expresowego usprawnienia maszyny -nw 85% przypadków tak wyglądają nasze interwencje.

Zdarza się jednak, iż usługa wiąże się z zamówieniem części lub skomplikowaną naprawą w warsztacie. W takim przypadku możemy dowieźć i pozostawić podobne nasze urządzenie, przeszkolić Wasz personel w obsłudze, a przy kolejnej wizycie serwisant pozostawi Waszą już sprawną maszynę, a odbierze naszą.

Dodam, że nasze maszyny i usługi  serwisu świadczymy na takich obiektach jak np. sieć sklepów Aldi, Castorama, LEROY MERLIN , TESCO, warszawskie centra handlowe Blue-City, Arkadia, magazyny Biedronka maszyny Coca-Cola  Ogólnopolskie Firmy Sprzątające i wiele innych profesjonalnych firm sprzatającyc.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny: 502-123-833

 

Więcej info na www.mmmultiserwis.pl

Zapraszamy.

Kontakt

00-001 Warszawa,
Świętokrzyska 32/33

502 123... 833więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: zamknięte

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd