SZOROWARKI s.c.

00-001 Warszawa, Świętokrzyska 32/33

502 123... 833więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Opis działalności

Od blisko 10-ciu lat zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych profesjonalnych maszyn czyszczących, odkurzaczy przemysłowych i myjek wysokociśnieniowych, a także ich serwisem i wynajmem.

Zapewniam o wysokiej jakości naszych działań oraz ekspresowych terminach realizacji, a bliskie sąsiedztwo również ułatwi współpracę.

Przy zakupie nowych maszyn szczególnie polecamy firmę Gansow.

Koszt wypożyczenia maszyny

 • 83,00 PLN netto za 1 dzień (maszyna samojezdna np. Comac C85 , Trpila65 , Flexy85 czy Ultra85b),

 • 48,00 PLN netto za 1 dzień (maszyna prowadzona np. Taski 1250b , Simpla45),

 • orientacyjna wartość do negocjacji.

  Udzielane są rabaty przy długoterminowym wypożyczeniu maszyn.
  Rabat NAWET DO - 45% przy podpisaniu umowy długoterminowej.

  Transport wypożyczanej maszyny do punktu- 1,90 PLN / km netto.

 

Indywidualnie i szczegółowo omawiamy procedurę i koszty każdej naprawy/wypożyczenia dla pełnej klarowności i uniknięcia niedomówień. Każda wizyta podsumowana jest Raportem Wezwania, wypełnionym wspólnie z Waszym Przedstawicielem, w celu zgodności dla zaistniałej sytuacji, co stanowi podstawę do rozliczenia usługi i wystawienia FV.

Zaznaczam, że ceny wypożyczenia maszyn są uzależnione od ich parametrów i intensywności pracy, więc zachęcam do kontaktu i ustalenia indywidualnie kosztów.

Maszyny dostarczamy własnym przystosowanym do tego autem, jak również możliwy jest indywidualny odbiór maszyn z naszego punktu w Otwocku.

Istnieje możliwość zakupu sprzętu używanego, który technicznie nie dobiega od nowego - poza ceną i niekiedy wyglądem zewnętrznym.

Model CT-45 B50 czy samojezdny CT-160BT85  idealnie spełni swoją funkcję na Państwa obiekcie - karta katalogowa w załączeniu.

W celu precyzyjnego dopasowania urządzeń dla Państwa, prosimy o wstępne określenie podstawowych kryteriów (rodzaj posadzki , powierzchnia , wymogi częstotliwości, cykli operacji oraz nieprzerwanego czasu pracy).

Stan techniczny bez zastrzeżeń - wszystkie elementy odpowiedzialne za pracę i jej efekt wymienione na nowe - gotowe do długotrwałej pracy.

Przy ich sprzedaży dajemy gwarancję dla maszyn 6 m-cy (dla nowych akumulatorów - gwarancja producenta -12 m-cy - gwarantowane standard~720cykli ładowania ; monobloki~`1500cykli ładowania -dane producenta).

AKTUALNA PROPOZYCJA MASZYN: 

http://mmmultiserwis.pl/?id=97&lang=1

Oferujemy pomoc w finansowaniu m.in. nowych i używanych maszyn i urządzeń.

Swoim klientom proponujemy finansowanie już od 10% opłaty wstępnej, przy minimalnym okresie prowadzenia działalności 6 miesięcy.

Dostępny jest zarówno leasing finansowy, jak i operacyjny. Okres finansowania kształtuje się w przedziale: 

- leasing finansowy: 6-60 m-cy,

- leasing operacyjny: 24-60 m-cy.

Usługi serwisu

Propozycja dotyczy naszej obsługi, niemalże każdej maszyny.

Po zgłoszeniu awarii jesteśmy gotowi w ciągu 24 h dotrzeć pod wskazany adres i usunąć usterkę, nasze bliskie sąsiedztwo pozwoli na szybką reakcję.

W trudnych przypadkach, uniemożliwiających natychmiastowe usprawnienie maszyny, proponujemy wypożyczenie naszego zamiennika na czas naprawy Waszej uszkodzonej. Zapewniamy transport w/w do naszych punktów serwisowych (1-Otwock; 2-Dziecinów) i tam wykonujemy niezbędne i ustalone czynności.

Na czas (możliwie krótki) naprawy oferujemy możliwość wypożyczenia profesjonalnych maszyn z naszego parku technicznego (maszyny COMAC ; HAKO ; TASKI ; FIMAP ; CLEANFIX ; GANSOW itp.).

Dla zainteresowanych posiadamy bogatą ofertę nowych profesjonalnych maszyn sprzątających marki Gansow , których jesteśmy przedstawicielem handlowym i serwisowym na terenie kraju - tu dla Państwa jesteśmy gotowi przedłożyć preferencyjne warunki zakupu w/w.

Firma MMmultiserwis to przede wszystkim 10-letnie doświadczenie w serwisie i naprawie profesjonalnych maszyn czyszczących wszystkich marek.

W przypadku prostej naprawy Serwisanci rozwiążą problem na miejscu.

 • Robocza godzina Serwisanta w Państwa punkcie - 65,00 PLN netto.

 • Dojazd na wezwanie do punktu - 1 zł/km.

Przyjmując zgłoszenie, przeprowadzimy szczegółowy wywiad dotyczący maszyny oraz usterki, jej okoliczności i prawdopodobnych awarii w celu przygotowania podręcznego zaplecza na aucie serwisowym w celu skutecznego i expresowego usprawnienia maszyny -nw 85% przypadków tak wyglądają nasze interwencje.

Zdarza się jednak, iż usługa wiąże się z zamówieniem części lub skomplikowaną naprawą w warsztacie. W takim przypadku możemy dowieźć i pozostawić podobne nasze urządzenie, przeszkolić Wasz personel w obsłudze, a przy kolejnej wizycie serwisant pozostawi Waszą już sprawną maszynę, a odbierze naszą.

Dodam, że nasze maszyny i usługi  serwisu świadczymy na takich obiektach jak np. sieć sklepów Aldi, Castorama, LEROY MERLIN , TESCO, warszawskie centra handlowe Blue-City, Arkadia, magazyny Biedronka maszyny Coca-Cola  Ogólnopolskie Firmy Sprzątające i wiele innych profesjonalnych firm sprzatającyc.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny: 502-123-833

 

Więcej info na www.mmmultiserwis.pl

Zapraszamy.

Kontakt

00-001 Warszawa,
Świętokrzyska 32/33

502 123... 833więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: mmmultiserwis.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd